Powered by Hamedan.ir 

کاربر ،  ] [ دوشنبه 12 مرداد 1394 ]

  صفحه اصلی پورتال |  ارتباط با سازمان 

 
 

اخبار و رویدادهای سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری همدان

 

     
 

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری همدان عضو شورای اسلامی شهر همدان گفت: ایجاد میدان میوه و تره بار جدید با امکانات به روز در توسعه استان همدان مؤثر بوده و احداث آن امری ضروری است.
رضا غلامی خجسته در جلسه ای پیرامون بررسی پروژه احداث میدان میوه و تره بار جدید همدان با حضور جمعی از کسبه میدانبار با تأکید بر این موضوع اظهار داشت: استان همدان ظرفیت های فراوانی در بخش کشاورزی دارد و در این راستا ایجاد این میدان میوه و تره بار حائز اهمیت است.
خجسته به بازدیدهای صورت گرفته از میادین سایر شهرها برای کسب دیدگاههای مختلف اشاره کرد و افزود: مسئولین و شورای شهر باید حمایت همه جانبه برای احداث پروژه میدانبار همدان را داشته باشند.
وی همچنین برگزاری ادامه نشست های مشورتی را جهت جلوگیری از اتلاف وقت، هزینه و امکانات ضروری دانست.
معاون خدمات شهری شهرداری همدان نیز دلیل تشکیل جلسه را استفاده از نظرات کسبه از ابتدای اجرای پروژه عنوان کرد و گفت: سایت خریداری شده برای احداث میدان میوه و تره بار جدید مورد تأیید مقامات استانی و کارشناسان قرار گرفته و لازم است کسبه نیز در راستای اجرای هرچه سریعتر پروژه همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.
احمد جعفرپور با بیان اینکه مکان فعلی میدانبار فاقد کارایی لازم است اضافه کرد: وجود مشاغل کاذب در اطراف این میدانبار، کمبود مکان و عدم گنجایش آن برای ایجاد امکانات رفاهی مشکل ساز شده است.
وی به مصوبه کارگروه امور زیربنائی مبنی بر عدم ایجاد میدانبار در سایر شهرهای همجوار نیز اشاره کرد.
در ادامه مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری همدان ضمن ارائه گزارشی از پیگیریهای صورت گرفته در راستای احداث میدانبار جدید گفت: بخش های مختلف در نظر گرفته شده در طراحی این پروژه مطابق با نیازهای صنف میدانبار است.
محمد قدیمی اظهار داشت: مشارکت فکری و مالی کسبه نقش بسزایی در تسریع اجرای طرح احداث سایت جدید میدانبار ایفا می کند.
سید مصطفی رسولی عضو هیئت مدیره سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری همدان نیز به سابقه طرح موضوع در سالهای قبل اشاره کرد و گفت: همت شهرداری همدان برای احداث میدانباری در شأن پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در مقطع فعلی قابل تقدیر است.
رسولی استفاده از نظرات و مشارکت فکری کسبه میدانبار از آغاز پروژه را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: موقعیت محل احداث سایت جدید به لحاظ دسترسی به کمربندهای شرقی و غربی و خط ریلی، این پروژه را منحصر به فرد کرده است.
وی با توجه به طرحهای فرادستی، توسعه شهر و احداث شهر جدید را از آیتم های پیش بینی شده به هنگام انتخاب گزینه حاضر دانست و به نتیجه رسیدن پروژه را در گرو مشارکت همه جانبه کسبه عنوان کرد.
گفتنی است: در ادامه این جلسه تعدادی از معتمدین و کسبه میدانبار نظرات و پیشنهادات خود را در راستای میدانبار جدید ارائه کرده و ضمن تشکر از پیگیریهای شهرداری همدان آمادگی همه جانبه خود را برای احداث این میدانبار اعلام کردند.

 
     

امانت داری و اخلاق مداری ; استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع ( شهر الکترونیک همدان ) مجاز می باشد


 
 

ارسال لینک خبر بر روی Messenger

نسخه چاپی خبر

 
 

@Yahoo.com 

     
 
 

شورای اسلامی شهر همدان

پورتال جامع شهرداری همدان

شهرداری منطقه 1

شهرداری منطقه 2

شهرداری منطقه 3

شهرداری منطقه 4

سازمان آمار و فن آوری اطلاعات
سازمان عمران
سازمان سرمایه گذاری
سازمان اتوبوسرانی
سازمان آتش نشانی
سازمان تاکسیرانی
سازمان پایانه های مسافربری
سازمان مدیریت پسماند
سازمان میادین میوه و تره بار
سازمان پارکها و فضای سبز
سازمان خدمات موتوری
سازمان زیــبا ســازی
سازمان حمل و نقل و ترافیک
سازمان فرهنگی ، ورزشی
مرکز اختر شناسی ابن صلاح
   

 بازدید از سایت :  [ 80189 ]

 
   

Copyright © 2005-2007  Hamedan.ir All rights reserved
Design & Development by IT and Statistics Organization Hamedan Municipality

.. کلیه حقوق این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و استفاده از مطالب آن فقط با مجوز این نهاد امکانپذیر است ..